Марія | 2018-03-26 23:01:15

Дитина вдарилась лобом

Добрий день. Дитина вдарилась лобом впавши на підлогу (вчилася ходити) після того була шишка.... блювання, температури чи втрати апетиту не було. Але через тиждень з'явилася маленька вмятина, пройшло 6 місяців слід є. Кажуть забій м'яких тканин лоба. .... що робити? Дуже переживаю. Відпишість будь ласка.

Ответы врачей 1

Гнилоскуренко Анна Валерьевна
семейный врач, педиатр
Адрес: Клиника «Into-Sana» (044) 393-00-00. График сменный
Добрий день.Покажіть дитину ортопеду. Треба пропальпувати ділянку ушкодження і зробити узд поверхневих структур, або можливо доведеться робити рентген . Лікар зможе вирішити після огляду.