Олена | 2018-03-28 21:56:19

Загальний аналіз крові

Доброго вечора! Мама здавала ЗАК через місяць після метрорагії і видаленого поліпу шийки матки. Допоможіть зрозуміти, будь ласка! З повагою, Олена. Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR) цей показник в динаміці 79 мм/год. (метод Вестергрена) Лейкоцити (WBC) цей показник в динаміці 8.92 10^9 клітин/л Еритроцити (RBC) цей показник в динаміці 3.12 10^12 клітин/л Гемоглобін (HGB) цей показник в динаміці 116 г/л Гематокрит (НСТ) цей показник в динаміці 35.1 % Середній об'єм еритроцита (MCV) цей показник в динаміці 112.5 фл Середній вміст гемоглобіну в еритроциті (МСН) цей показник в динаміці 37.2 пг Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (МСНС) цей показник в динаміці 33 г/дл Тромбоцити (PLT) цей показник в динаміці 498 10^9 клітин/л Ширина розподілення тромбоцитів за обсягами (PDW) цей показник в динаміці 13.9 % Середній об'єм тромбоцитів (MPV) цей показник в динаміці 11.8 фл Тромбокрит (РСТ) цей показник в динаміці 0.58 % Нейтрофіли (на 100 лейкоцитів) цей показник в динаміці 52.5 % Нейтрофіли (абс.) цей показник в динаміці 4.69 10^9 клітин/л Лімфоцити (на 100 лейкоцитів) цей показник в динаміці 27.4 % Лімфоцити (абс.) цей показник в динаміці 2.44 10^9 клітин/л Моноцити (на 100 лейкоцитів) цей показник в динаміці 12.7 % Моноцити (абс.) цей показник в динаміці 1.13 10^9 клітин/л Еозинофіли (на 100 лейкоцитів) цей показник в динаміці 6.8 % Еозинофіли (абс.) цей показник в динаміці 0.61 10^9 клітин/л Базофіли (на 100 лейкоцитів) цей показник в динаміці 0.6 % Базофіли (абс.) цей показник в динаміці 0.05 10^9 клітин/л ЛЕЙКОЦИТАРНА ФОРМУЛА (РУЧНИЙ ПІДРАХУНОК) Паличкоядерні нейтрофіли 6 % Сегментоядерні нейтрофіли 56 % Лімфоцити 23 % Моноцити 10 % Еозинофіли 5 %

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Вам необходимо обратиться к гематологу непосредственно и пересдать анализ в специализированной гематологической лаборатории. Валерий Вознюк.