Микола | 2018-03-29 20:42:00

Армія

Доброго вечора! Допоможіть будь-ласка. Жахаюсь йти до армії через події в нашій країні. Проходив перевірку у офтальмолога моя гострота зору OD 0.30 OS 0.08, діоптрії OD -50 та OS-2,25. Світить служба чи ні...І чи можливо таке що я не придатний але у воєнокоматі скажуть піду служити і що в такому випадку робити?

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Вам потрібно звернутися з цим питанням до окуліста по місцю проживання.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий вечір. Якщо гострота зору з корекцією дорівнює значенням 1.0(10 рядок в таблиці перевірки гостроти зору) ,то протипоказань до служби немає. Лікар врахує стан сітківки і наявність астигматизму і тоді прийме рішення.