Олеся | 2018-03-30 10:23:55

Простуда голови

Доброго дня! Часто відчуваю головні болі, такі як при простуді голови. Головний біль, відчуття болі коренів волосся, інколи заложеність носа, загальний ослаблений стан. Анальгін знімає біль на певний час. Чим лікуватися щоб позбутися хвороби? Голову весь час тримаю в теплі. Наперед дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку, Олеся! Це можуть бути "головні болі напруження", але закладення носа привід поспілкуватися з ЛОРом. Отже треба звернутися до невропатолога і ЛОРа.