Олександр | 2018-03-31 16:11:16

камні в почках

Доброго дня. У нас дівчинка 8 місяців. Два тижні тому попали в лікарню у дитини була рвота і висока температура до 39. Перший діагноз рото-вірусна інфекція, тому що прорізаються зуби в все гризе. Но вранці коли в памперсі знайшли камінчик, були в шоці. Зробили УЗД, камні в обох почках. Поставили діагноз сечокамяна хвороба. За 2 дні вийшло 7 камінчиків, один 3-4 мм, і шість 2-3 мм. Пролежавши тиждень в лікарні під капельницями і на уколах температура і стан дитини стабілізувався. Зробивши контрольне УЗД камінь залишився в правій нирці 6,2 мм, ліва чиста. Нас виписали і направили в інститут урології в Київ зробити аназіз каменів. Склад каменів: 90% мочевая кислота, 10% оксалат кальція моногідрат. Пробувши два дні дома в дитини знову піднялася температура і началась рвота. Ми знову в лікарні під капельницями і на уколах. Капають натрій хлор і глюкозу, до виписки кололи цефотаксим, в доми сказали пити бісептол. Зараз колят емсеф. Після капельниці дитина краще пісяє і інколи виходить пісок. Нам сказали пити ТУТУКОН, но в інструції написано дітям до 5 років не застосовують. Лежимо в ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ ЛІКАРНІ м. ВІННИЦЯ. Що нам робити далі? За туку малу дитину не хотять братися. Куди нам звернутися? Хто займається такими дітьми?

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
Постарайтесь попасть на консультацию к Стелле Викторовне в детскую клиническую больницу № 1 нефрологическое отделение киев улица Богатырская, 30