Виталий | 2018-04-01 00:42:58

Боль в суставах

обрий день підскажіть е проблема з суставами болять коліна вже два роки.З пустя двох років вже болить в двох ногах в стегнах.Це при нагрузках працюю на будівцицтві.хл 30р.Це проблема я так поняв, і відчуваю скрип в всіх суставах шиї ,руках,колінах.Но при нагрузці покі болять колина і хрускит.Яка це може бути причина шо організм недае змазку в всі сустави?Можливо шось пропити якісь препарати?Здавав аналізи знайшли епителий уретри чи можливо ця інфекція вплинути.

Ответы врачей 2

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Треба починати з рентгена колінних суглобів, огляду ортопеда. Найбільш вірогідний діагноз остеоартоз, але дивитися треба!

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо