Валентина Віталіївна | 2018-04-05 11:48:18

Боль в суставі і спині

Доброго.підкажіть що робити.я рік тому оперована артроскопі лівого коліного суставу.але 2 місяці тому началися болі сильні я не можу ходити.і підноситься температура практично почтійно тримається від 37/5 до 38/2 .і посилюється болі.а зара пару днів назад начались сильні не стерпні болі у спині трошки вище копчика.і як сідаю не можу нагнути спину у перед і як встаю то падаю на ліву ногу.і колить в спині і тягуча біль що в спині що над коліном і коліно опухше зверху.а як я можу вам показати результати аналізів.я здала у чора в платній лабораторії.і ще навіщо цей аналіз. І для чого він. цитрулоьваний віментин.дякую .?

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно нереально адекватно розібратись у подібних ситуаціях. Конт тел 067 408 21 27.