Олена | 2018-04-18 21:50:47

Доплерографія судин голови та шиї

Доброго дня! Мені 59 років. Маю такі симптоми: отдишка, тахікардія, тиск буває підскочить (але постійно контролюю). Не можу лежати на низьких подушках, бо паморочиться в голові. Зробила УЗІ судин голови та шиї. Заключення таке: УЗ-ознаки нестенуючого атеросклерозу брахіоцефальних артерій. Ознаки гіпертонічної ангіопатії - S-подібний загин лівої ВСА - 30% стенозування. Екстравазальна компресія обох ХА. Непрямолінійність ходу правої ХА в сегменті V2. Загини ХА в сегменті V1. Малий діаметр правої ХА, різниця ХА по діаметру (справа - 0,24 см, зліва - 0,47 см). Дифузні зміни судин ГМ. ЛШК в судинах каротидного басейну в межах норми. Вертебробазилярна недостатність. Гіпертонічно-дистонічний тип доплерограми. Ось такий великий висновок. Підскажіть, будь ласка, що потрібно робити, можливо лі вилікуваться від такого букету?) Дякую!

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. С точки зрения официальной медицины у Вас средний вариант возрастных изменений. Рекомендовано пожизненные курсы сосудистых и других препаратов. Т е это не излечимо. С точки зрения альтернативной медицины. которая утверждает, что организм может регенерировать, то возможно выздоровление.