Самойленко Валентина. | 2018-04-22 19:33:27

Схуднення.

Добрий день.Дуже хотілось би отримати консультацю.Мені 55 років,маю проблеми з щитовидною залозою і зайвою вагою.У мене АІТ,змішаний зоб 1 ст,гіпотеріоз середньої важкості,субкомпенсація,ожиріння 3 ст.Вага 116 кг,при зрості 173 см.Майже три роки приймаю L тироксин в дозі 125 мг,зараз АТПО 470,8 ТТГ 12,49.Для зниження ваги була лікарем рекомендована дієта Дюкана,але так як я маю проблеми з шкт,нирками,видалений жовчній міхур,гастроентеролог не рекомендує цю дієту,але і щось прийнятне також не рекомендує.Дуже б хотіла отримати від вас рекомендацію.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо