Мілана | 2018-04-25 13:53:34

Менстуація

Менструація почалася 20 квітня тривала 3 дні перші два дні сильно кровила і була з згустками такими як маленькі шматки мяса на третій день лише трішечки а потім крові зовсім небуло а до цього випадку починалися 23 числа і були 5 днів і після цього постійно болить низ живота що це може бути

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте это может быть все что угодно. Воспалительные процессы яичников например как вариант. НЕобходим осмотр доктора для постановки точного диагноза