Наталія | 2018-04-25 20:36:15

Шрами

Моя донька 6рочків, здерла кірку від вітрянки на самому видномі місці. Я обробила зеленкою. На другий день, на суху рану синтоміциновою маззю. Які мої подальші дії щоб запобігти рубцю? І чи обов'зково буде рубець? Не їм не сплю, дуже переживаю, будь-ласка, скажіть що можна зробите ще, чи краще дати щоб само зажило і не чіпати? Наперід дякую!

Ответы врачей 1

Иськов Андрей Петрович
хирург детский
Адрес: г. Киев, Украина ,НДСБ «ОХМАТДЕТ»
Телефон: 097-702-84-83
Уже нічого, все залежить від властивостей шкіри. Можна спробувати мазь контрактубекс на шрам, але не факт, що допоможе.