Олена | 2018-04-26 12:47:06

Антибіотик давати чи ні

Я у розпачі. Дитині 4 місяці 3 раз кашляємо і кожного разу призначають антибіотики. Не було температури хрипи не прослуховується. Дитина спокійна. Гарно їсть і спить. На сьогоднішній день ми кашляємо 8 день. Кашель вологи. Робимо інгаляції з лазолваном та содобуфером. П'ємо 7 день лазолван. Від нежить делуфен. За день вчора прокашляв 30 разів. Сьогодні призначили антибіотик в сиропі. Допоможуть прийняти правильне рішення.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, якщо призначення вашего лікаря не викликають у вас довіри, рекомендую звернутись на прийом до іншого педіатра. Антибіотик не є "ліками від усіх хвороб", він потрібний тільки при бактеріальних інфекціях і не ефективний при вірусних.