Наталя | 2018-05-07 10:15:50

контрактура пальця

Добрий день, в січні місяці була травма пальця , було перерізано сухожилля , травмована кістка, була проведена операція але після зняття гіпсу через деякий час під травмованою частиною почалася контрактура пальця. Зараз лікуюся електрофорез з лідазою . Підскажіть будь ласка ефективну мазь для лікування контрактури пальця. Дякую

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Розробка, розробка і ще раз розробка. елктрофорез з лідазою - добре, але без розробки справи не буде. Ніяка мазь не допоможе. Якщо не впевнені, що розробляєте правильно, то телефонуйте 068-321-42-87 та приходьте, покажу/перевірю, як ви це робите.