Юра | 2018-05-12 16:16:04

Хроніческий простатит

Добрий день.маю скарги на проблеми з ерекцією,стертим оргазмом,відсутність либидо .гормони в нормі.я сильно перемерз тим самим заробив хронічни простатит.запалення нема а акож інфекцій але простата збільшена.чи є шанс вилікуватися ще мені??? Вік мій 33роки .дякую.

Ответы врачей 2

Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Шанс всегда есть, Юра, только не нужно смешивать все проблемы вместе, а наоборот, решать их раздельно, тогда будет толк!
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Про виліковність не гарантую, а лікувати можна все - після курсу лікування повинна бути профілактика рецидивів (у кожного другого чоловіка може бути застійний простатит).