Дмитро | 2018-05-16 12:13:15

Утворення на язиці, червона глотка.

Утворення на корені язика, схожі на бородавки, діаметр - 3...4мм, висота - 1,5мм, неболючі. В полі зору 3-и штуки. На язиці трохи нальоту(був і до цього). Почервоніння задньої стінки глотки з утвореннями 1,5мм. У горлі відчуття, наче щось застрягло. Злегка дере горло. Періодично відхаркується якась гидота. Соплі відсутні, кашель відсутній, тепмпература та самопочуття в нормі.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо