Ольга | 2018-05-17 18:12:04

харчування

дитині 3 місяці харчуємося НАН кисломолочний пробували перейти на малютку преміум але від неї зригував дуже, хочемо зміними суміш на більш бюджетну скажіть мілупа 1 нормальна суміш?

Ответы врачей 1

999
Шевелева Анна Евгеньевна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, найбюджетнішим і, разом з тим, найкористішим для дитини вигодовуванням є грудне молоко його матері. При виготовленні штучних молочних сумішей їх намагаються зробити максимально схожими за складом з грудним молоком. Це дорогий процес, тому високоадаптовані молочні суміші коштують дорого. Менш адаптовані суміші дешевші, але можуть гірше переноситись дитиною. В ситуації, коли грудне вигодовування з якихось причин неможливе, суміш дитині підбирається індивідуальні особливості - схильність до алергії, зригувань тощо. Найкраще обсудити це з вашим педіатром.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад