Ірина | 2018-05-21 11:03:23

УЗД голови дитини 1 місяць 9 днів

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, розшифрувати УЗД. Всі показники в межах норми, тільки судинні сплетяення : праве 5,5 мм, ліве 5,5мм симетричні, структурно не однорідні, звичайної ехогенності, з дрібними анехогенними включеннями, з нерівними контурами більше в проекції передніх рогів. Про що це говорить? У дитини гематоми? Наразі дитині 3,5 міс.

Ответы врачей 1

Мирошников Александр Александрович
эпилептолог, невролог детский
Адрес: Клиника "R+ Medical Network" УЛ. ВАСИЛИЯ КАСИЯНА, 2/1 (Голосеевский р-н) Время приема: вторник 16:00-20:00, суббота и воскресенье 9:00-13:00 УЛ. ЕВГЕНИЯ КОНОВАЛЬЦА, 34-А (Печерский р-н) Время приема: пятница 16:00-21:00
Телефон: https://www.facebook.com/pediatric.neuro/ Телефон 0 800 307 103
Добрый день, я бы не стал интерпретировать эти изменения как признаки гематом, скорее в сосудистых сплетениях есть очень мелкие псведокисты.