Альвіна | 2018-05-21 23:26:16

Група крові та резус фактор дитини

Доброго дня. У дитини (дівчинки) група крові 1-. Чула, що люди із такою групою крові мають слабкий імунітет, більше схильні до алергії, повноти, частіше хворіють на цукровий діабет. Чи так це? Чи потрібно звертати особливу увагу на харчування, дотримуватися особливих дієт, і т.д.?

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Это вопрос к детскому гематологу. Валерий Вознюк.