Наталия | 2018-05-31 07:27:46

Проблеми з носом

Доброго дня. От вже пару днів мене турбує ніс, насмарку як такого нема, лише відчуття заблокованості однієї ніздрі, не можу видихнути носом, як щось мішає. Протягом дня деколи настає полегшення , але потім знову все стає як було. Я пробувала промивати, каплі зволожуючі капала, яйцем гріла, але ефект тимчасовий. В поліклініку сходити немає можливості, сиджу з малою дитиною дома, а після поліклініки малий завжди хворіє, підчіпає вірус. Тому прошу поради тут, можливо ви мені підкажете що це і як з цим боротись. Дякую

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Старайтесь не делать согревающие процедуры, они могут только усиливать отек. Промывайте нос солевым раствором ( Аква Марис), можете закапать любые сосудосуживающие капли ( Називин, Нокспрей)