Ірина | 2018-06-06 22:02:49

Підвищений рівень тромбоцитів

Доброго вечора! У мене на стегнах почали з'являтися синці при звичайному почісуванні ноги. Це тривало кілька днів. Я здала розгорнутий аналіз крові, який виявив підвищений рівень гемоглобіну - 150, підвищений рівень еритроцитів - 5, 36, та тромбоцитів - 596. Решта показників - в межах норми. Цими вихідними плануємо їхати на море, записатись на консультацію до гематолога вже не встигаю, тому звертаюсь до Вас, підкажіть, що зі мною, і що мені з цим робити? Дякую!

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
По трем показателям диагноз не устанавливается. Необходимо более серьезное обследование. Валерий Вознюк.