Ірина | 2018-06-16 11:05:52

тонзиліт

Добрий день. Мені 25 , у мене хронічний тонзиліт. час від часу мене турбує відчуття незрозумілої пекучості, першіння, та інколи замічаю білі пятна на мигдалинах. не залежно яка пора року, зима, чи літо. плявляєтья насмарк і закладеність та відчуття тиску у вухах. і ком у горлі, мигдалини наче розпирає або здавляє. це все від тонзиліту, чи під цим може критись інші захворювання? дякую

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Все что вы описываете, все симптомы характерны для хронического тонзиллита. Необходимо санировать небные миндалины.