Юрій | 2018-06-19 22:30:20

Висип після укусу

Доброго дня. Склалась така ситуація, дочку (2р) напевно щось вкусило біля правого плеча спереду,було пару прищиків, вони не сходили кілька днів,помастили олією шипшини,зійшли,але потім появилась чевона плямка нижче чим були прищі, не сходять три дні,промили чебрецем, що краще їй прикладати, яку мазь,скоріш в неї алергічне ,плямка не шершава гладенька світло розова. Дякую за відповідь. На олійку алергії немає ,бо користувались під памперс.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
"Напевно", "скоріш" за все - це не діагноз. Лікар спочатку подивиться, а потім будуть призначення.