Роман | 2018-06-21 01:22:42

Невралгія

Доброго дня, потрібна консультація з приводу болей по ходу всіх великих нервових гілок, біль виникає при помірній пальпації ніг, рук та обличчя. Підвищення сухожилкових рефлексів та розширення рефлексогенних зон на кінцівках. Водночас ПІДВИДЕННЯ поверхневої больової та температурної чутливості. Робив МРТ грудного і поперекового відділу хребта, лише в поперековому виявлено незначну протрузію, але це швидше через фізичні навантаження.В загальному аналізі крові все в нормі. Захворювання триває 3 міс, почалось з різкого болю в попереку зліва, який тривав півгодини та більше не повторювався, після чого поступово з живота біль по ходу нервів розійшовся до кінцівок та голови. Якщо причина дійсно в попереку нерозумію як біль і чутливість можуть поширюватись на все тіло. Дякую, буду дуже радий за пораду

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Причина точно не в позвоночнике. Рекомендую обратиться за платной консультацией.