Єва | 2018-06-21 15:37:48

Чи могла я заразитись СНІДом або гепатитом?

Доброго дня! Пару місяців тому загубила свої сережки. Минулого тижня пішла в магазин обирати нові. Поміряла близько 10 пар. Під час примірки було відчуття, ніби вуха трохи заросли і я проколюю їз заново. Крові не було(а може я її просто не побачила), але було боляче та неприємно. Після цього ще кілька днів були виділення, біль, запалення та зуд. Зараз уже все зажило. Чи могла я заразитись СНІДом або гепатитом під час примірки, адже до мене сережки могли міряти хворі люди? Якщо так, то коли мені потрібно здати аналізи? Дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Порушення правил гігієни! Здати потрібно зараз та через 3,а на СНІД 6 та 12 місяців. Звертайтесь.