Виктория | 2018-06-21 23:53:45

Что делать?

19.06 проснулась с шишкой в области груди. 20.06 обследована в маммологическом Центре (маммография, Узи, кон-ция маммолога). Патологий в области маммологи не выявлено. Диагноз: острый лимфаденит левого лимфоузла Зоргиуса. Гиперплазия лимфоузлов аксилярных груп 21.06 сдала кровь. Показатели следующие: ЗАГ. АНАЛІЗ ВЕН.КРОВІ: Лейкоцити 5,06 Г/л; Еритроцити 4,46 Т/л; Гемоглобін 133 г/л; Гематокрит 41,1 % Тромбоцити 266 Г/л; Тромбокрит 0,25 % Середній об`єм еритроцитів 92,1 fL; Середній вміст гемоглобіну в одному еритроциті 29,7 пг; Середня концентрація гемоглобіну в еритроцитах 323 г/л; Ширина розподілення еритроцитів по об`єму 13,9 %; Середній об`єм тромбоцитів 9,3 fL; Ширина розподілення тромбоцитів по об`єму 51,3 %; Загальні нейтрофіли 68 %; Загальні нейтрофіли 3,42 Г/л; Сегментоядерні гранулоцити 66,1 %; Сегментоядерні гранулоцити 3,34 Г/л; Паличкоядерні гранулоцити 1,5 %; Паличкоядерні гранулоцити 0,08* Г/л Лімфоцити 24,8 %; Лімфоцити 1,25 Г/л; Моноцити 5,8 %; Моноцити 0,29 Г/л; Еозинофіли 1,1 %;Еозинофіли 0,06 Г/л Базофіли 0,6 %; Базофіли 0,03 Г/л; Метамієлоцити 0 %; Метамієлоцити 0 Г/л; Мієлоцити 0 % ; Мієлоцити 0 Г/л Віроцити 0 %; Віроцити 0 Г/л ; Швидкість осідання еритроцитів за методом Westergren 13 мм/год Вопрос: "Картина"данного анализа крови характерна для лимфаденита?! По результатам анализа, что мне еще сдавать и к кому обращаться: к онкологу, гематологу или ритуальщику (шутка). 3-й день без сна. Буду признательна Вам за ответ! ____________________________________________________________

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Для лимфаденита характерных изменений в общем анализе крови нет. Ваш анализ крови не проблемный. Валерий Вознюк.