Лілія | 2018-06-22 18:15:54

Коліки

Добрий вечір! Порадьте будь ласка чи можна кормити малятко тільки нутрілон комфорт, так як від звичайного в нас коліки, нам 2.5 місяця! Дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, суміш Нутрілон Комфорт призначена для постійного годування дитини. Її не потрібно комбінувати з іншими сумішами і можна використовувати так довго, як в цьому є потреба - до 6 місяців чи до 12 місяців життя дитини.