Ирина | 2018-06-23 20:45:49

Вага

Доброго вечора. Напишу коротко я не можу набрати вагу. Мені 39 років. Я народила двох дітей. А вага 46 кг і ніколи не змінюється.

Ответы врачей 1

Скачко Борис Глебович
диетолог, терапевт
Адрес: г. Киев, Украина, Авторский клуб «Здоровье»
Телефон: (044)-383-19-20
Якщо ви не можете самостійно набрати вагу? вам потрібна консультація лікаря дієтолога. потрібно виявити основні причини, що заважають набрати вагу. і, в залежності від них, і система харчування. і, можливо, лікування.