Руслан | 2018-06-23 23:48:46

Геморой

Добрий день. Мені 22 роки і у мене був комбінований геморой 3 ст. 14.06.18 мені зробили трансанальну гемороїдальну деартеризацію. Зі слів лікаря операція пройшла успішно. Додому виписали прикладати мазь вишневського і свічки проктоглівенол. 22.06.18 у мене з'явилася гулька ніби горошина (шишка). На огляді лікар сказав що це нормально і часом зникне. Чи це дійсно так чи потрібно знову хірургічне втручання. Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Використовувайте ліотон-1000-гель,ванночки з відвару ромашки,нурофен,детралекс,мукофальк. Є вірогідність,що вузлик зникне.Якщо гемороідальний вузел не зникне через 10-14 днів,зверніться до проктолога. Відповідь на це питання та багато інших питань ви знайдете на моєму сайті doctorilchenko.com.Щастя,удачі.