Анна | 2018-06-27 19:05:44

Беременность

Добрый день! Срок беременности 8 недель. Встала на учёт и во время обмеров обнаружили узкость таза. 25/28/30 и 18. Сказали, что 18 слишком узко. Скажите, пожалуйста, возможны ли негативные последствия? Знаю, что некоторые ставят 18см наружного конъюгата в нижний предел нормы. Стоит ли переживать в подобной ситуации или всё будет зависеть от размера головы плода?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Важливу роль під час вагітності грають розміри таза . Наявність вузького тазу при вагітності може вплинути на перебіг пологів, бути причиною травми плоду, або пологи завершують кесаревим розтином. Тому, одним з моментів при постановці на облік в жіночій консультації є вимірювання розмірів тазу і подальше прогнозування перебіг вагітності і пологів.Коли жінка встає на облік по вагітності, лікар оцінює безліч показників і даних. При виявленні вузького тазу вагітна вноситься в групу високого ризику і особливо ретельно спостерігається всю вагітність.