Катя | 2018-06-30 15:22:19

Гемороїдальний вузол

Доброго дня! Знаходжуся закордоном і в найближчий місяць не буду мати змоги звернутися до лікаря очно. Після велопрогулянки випав гемороїдальний вузол, який дуже болить, і має темно червону гематому. У мене були проблеми з вузлами після пологів, але до цього моменту ця проблема не сильно турбувала. Спробувала вправити вузол на місце, стає трохи легше, але при ходьбі він знову випадає. В аптечці з собою маю мазь Долобене (на гепариновій основі) але вона щось не сильно допомагає. Принаймні за дві доби ефект слабкий. Чим можна зарадити в плані медикаментів, щоб полегшити мені життя? Зможу піти в аптеку і придбати свічки, мазі, проте не знаю які саме кращі

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день. Для уточнення клінічного діагноза потрібен очний огляд проктолога. Скорішь за все це внутрішній геморрой,ІІ-ІІІ ст. Можливо, вам допоможуть такі методи лікування: малотравматична операція THD, малотравматична операція Лонго,а можливо,накладання латексних кілець. Огля лікаря покаже. Поки що, дієта№3 по Певзнеру, підмивання відваром ромашки, флебодія-600 , ескувіт, рект. свічи проктолгівенол,мазь реліф.Уникайте фізичних навантажень,не іздіть на велосипеді,пийте до 2,0 л. рідини на добу (вода без газа,чай). Відповідь на це та інші питання ви знайдете на моєму сайті: doctorilchenko.com
Косенко Александр Петрович
хирург, проктолог
Адрес: Київ, бул.Т.Шевченка-17, КМКЛ №18, хірургічний корпус, 3-й поверх
Телефон: 8-050-330-15-15, [email protected]
пришлите фото мне на Вайбер, Вотсап, Мессенджер или Телеграм - я пришлю вам схему лечения. Смотрите также информацию на сайтах PROCTOLOG.NET.UA и KOSENKO.ORG Александр Петрович Косенко хирург-проктолог высшей категории а) Центр проктологии Украины, КГКБ№18 Киев, бул.Т.Шевченко-17 (м.Университет) б) мц МСК, ул.Энтузиастов-49 (м.Левобережная) тел (+38) 050-3301515, e-mail: [email protected]