Светлана | 2018-07-02 10:13:40

Вероятность беременности в 51 год

Какая вероятность беременности в 51 год?Уже год нет месячных.Удалена одна труба.

Ответы врачей 2

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Как поэтично ответил коллега! Если месячных нет уже ровно год и более, значит, наступила менопауза. Шансы забеременеть стремятся к нулю. Хотя в медицине нет 100% гарантии, но наступление беременности в Вашем случае будет исключительным явлением.
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Все в нашому житті має свої етапи і періоди розвитку. Жіночий організм також функціонує за певними законами і правилами. Відразу після народження в організмі дівчинки налічується близько 400 тисяч яйцеклітин. Їх кількість поступово знижується прямо пропорційно віку. Таким чином, до п`ятдесяти років залишається всього тисяча яйцеклітин, що звичайно мізерно мало в порівнянні з початковим запасом. Проте, шанси завагітніти у жінки все ще зберігаються. Орієнтовно до 45-50 років гормон естроген знижує свої обороти, що веде за собою і зниження функції яєчників, а значить, шанси завагітніти в 50 років також зменшуються.