Мария | 2018-07-02 15:41:55

Анализ мочи

Добрый день! Была задержка мес. Сделала тест - положительный. Сдала анализ мочи обнаружили слизь в большом количестве и эритроцыти в поле зрения до 5. Норма ли это при беременности?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Норми еритроцитів в аналізах сечі завжди залежать від статі, віку та стану здоров'я людини. У жінок у віці 18-45 років - 3,8-5,1,але ще велику роль грає правильна підготовка до даного аналізу,а саме: Перед збиранням сечі для аналізу,потрібно провести туалет зовнішніх статевих органів,але без використання бактеріальних та дезинфікуючих засобів. Для загального аналізу сечі підходить середня порція ранкової сечі.Бажано,щоб попереднє сечовипускання було не пізніше,ніж о 2 годині ночі.Сечу збирають в стерильний,сухий ,чистий одноразовий контейнер та щільно закривають кришкою.