Оксана | 2018-07-04 11:27:34

Менструальная чаша

Здравствуйте, Александр Васильевич. Меня зовут Оксана. Хочу знать Ваше мнение по поводу использования менструальной чаши. Стоит ли или это опасно для здоровья, много читала про нее в интернете, мнения противоречивые. Спасибо

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Крім плюсів менструальні чаші мають і деякі мінуси. Наприклад, у тих, хто тільки почав використовувати такими судинами часто виникає роздратування. Крім цього, багато жінок не можуть розібратися із тим, як вводити менструальну чашу. Не менш складним для представниць прекрасної статі є також розмір менструальної чаші. Підбирати його слід, з огляду на вік, об'єм виділень і кількість вагітностей