света | 2018-07-04 13:08:05

фіброміома

Як можна вилікувати фіброміому матки розмір її 21мм, і чи в подальшому я з можу мати дітей?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Вагітність при діагнозі фіброміома матки буде включати свої складності. Оптимально, звичайно, обстежитися і пройти лікування до планування вагітності, оскільки будь-який ризик під час вагітності не бажаний. Ризики при виношуванні залежатимуть від розмірів і локалізації вузлів, тривалості захворювання.Пухлини менше 10-11 (2-6 см або 20-60 мм) акушерських тижнів обов’язкового хірургічного втручання не підлягають, їх можливо вилікувати консервативно (медикаменти, фізіотерапія).Для того щоб правильно призначити відповідне лікування, потрібно регулярно робити ультразвукове дослідження (УЗД) порожнини матки та контроль в свого гінеколога.