Іванна | 2018-07-06 07:48:30

Запор при вагітності

Запор при вагітності 30 тижнів дієта, лактулоза, мікроклізми та гліцеринові свічки не допомагають. Немає дефекації тижнями, що можна приймати?

Ответы врачей 1

2876
Палыга Игорь Евгеньевич
Палыга Игорь Евгеньевич
репродуктолог, акушер-гинеколог
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Для того, щоб запобігти запори, вживайте велику кількість їжі, яка багата клітковиною. Також не забувайте більше пити і рухатися.Традиційні джерела клітковини – овочі та фрукти, які не піддавалися термічній обробці. Деякі з них слід вживати з обережністю, щоб запобігти небажаному газоутворення. Ідеальним продуктом для вагітних вважаються висівки. Регулярний прийом трьох-чотирьох ложок цього продукту вранці дозволяє позбутися від уже з’явився запору і є кращою профілактикою рецидивів протягом всієї вагітності. Висівки, залежно від бажання жінки, можуть додаватися практично в будь-які продукти харчування – їх можна заливати йогуртом і кефіром, фруктовими соками і пюре. Популярні продукти від запору: свіжий кефір, «живі» йогурти (краще в цій якості використовувати продукти самостійного приготування), компоти з кураги, чорнослив. Питний режим Багато вагітні жінки свідомо скорочують вживання рідини, помилково вважаючи, що пити при вагітності шкідливо, і рясне пиття провокує набряки. Хоча вже давно доведено, що набряки утворюються через вживання солі, яка утримує рідину в організмі. Тому розумніше скоротити кількість солі і солоних продуктів, а не води. Обмежений прийом рідини напевно призведе до утворення густого калу. Тому пити необхідно стільки, скільки потребує організм. Особливу увагу потрібно приділяти вживання достатньої кількості рідини в літній час – при високій температурі повітря рідина випаровується через шкіру і слизові оболонки, а при недостатньому її вживанні в подібній ситуації збільшується ризик розвитку не тільки запорів, але і гестозу другої половини вагітності. Фізичні навантаження Уникнути під час вагітності запори допомагає навіть сама мінімальна фізична активність. Неспішні прогулянки, плавання, дихальна гімнастика, прості вправи не тільки зміцнять м’язи і наситять організм киснем, а й посилять перистальтику кишечника. Лікарі радять майбутнім мамам навіть на останніх тижнях виношування дитини при відсутності протипоказань проходити за день не менше 3-4 км.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад