Каміла | 2018-07-09 08:43:57

Температура

Добрий день...У нашої доньки вже як два місяці тримається температура 37,2 ,37,4..а тепер вже як 38,7 , 38,2 і ідуть зубки ..але і вушка болять та кажуть лікарі що від вушок 38 температура..Чи це так може бути??

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, отити (запалення у вушках) може супроводжуватись підвищенням температури. Лікуванням може займатись педіатр або дитячий лор. Одужуйте!