Світлана | 2018-07-09 16:40:02

Аналізи крові

Доброго дня Валерій Петрович. У мене вагітність 14 неділь двійня. В останньому аналізі лейкоцити 15.4 і шое 30. Всі інші показники крові в нормі. Крім того завищений фібриноген 5.1 і д-димер 1430. Інші показники коагулограми в нормі. Хотіла запитати наскільки є критичними такі показники і що може загрожувати моїй вагітності? Дякую Вам за відповідь.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
По двум-трем показателям говорить об угрозах невозможно. Валерий Вознюк.