Марта | 2018-07-09 20:35:38

Незадоволення від сексу

Доброго дня. В мене проблема сексуального характеру вона заключається в тому, що я не получаю задоволення від сексу зі своїм хлопцем Ця проблема мене турбує від початку статевого життя. Перше було так що я дуже напружувалась і партнер не міг увійти, я ходила до гінеколога думала, що можливо хворію чимсь і тому так. Виявилось що в мене були проблеми я пройшла курс лікування після цього все стало краще. Повноцінний акт відбувався хоча було трошки дискомфортно. Потім мене почало боліти, пекти і я знову пішла до гінеколога але вона сказала, що я повністю здорова і це я маю проблему в голові. Можливо Ви щось мені підкажите. Думала сходити до сексолога. Але наразі пишу Вам, як на вашу думку буде краще. Дякую.

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Сексолог чи психотерапевт допоможуть.
Фоминов Олег Эдуардович
Адрес: МЦ "Юниклиника": 2012 - настоящее время
Телефон: +7 910 932 62 05
Марта, судя по описанию, у Вас несложный вариант вагинизма , либо диспареуния, - уточнение и помощь окажет специалист: врач-сексолог, которого лучше посетить вместе с партнёром! Если необходимы профессиональные консультации, могу помочь удалённо, - мои контакты в анкете на сайте, - обращайтесь!