Сергей | 2018-07-10 16:39:52

Консультация

Доброго дня. Прошу Вас проконсультувати/розшифрувати по мікроскопічному дослідженню (урогенітальний мазок). Є на руках аналіз. Лейкоцити - 0-2 в п/з; Лімфоцити - не виявлено; Макрофаги - не виявлено; Слиз - мала кількість; Еритроцити - не виявлено; Флора - змішана-мала кількість; Склад мазка і характеристика клітин: Циліндричний епітелій, плаский епітелій - помірна кількість, дегенеративні зміни клітин незначні; Gardnerella sp. - не виявлено; Диплококи поза- та внутрішньоклітинно - не виявлено; Включення характерні для Chlamydia trachomatis - не виявлено; Базофильні включення характерні для Mycoplasma - не виявлено; Trichomonas vaginalis - не виявлено; Елементи дріжджоподібного гриба - не виявлено; Зміни клітин характерні для Papillomavitus інфекції, Herpes Virus інфекції - не виявлено та не виявлено; Атипові клітини - не виявлено. Заключення: Цитоморфологічна картина без запалення.

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Розшифровка - норма.