Тетяна | 2018-07-11 08:15:01

Проблеми здоров'я

В мене протягом довгого часу постійні виділення . Звимку лікувалася від молочниці, не допомогло, потім здала ще раз аналізи виявили гарднерелу, пролікувалась, але виділення білі творожні не зникли. Здала ще раз аналізи - нічого не виявлено. Виділення не турбують, тобто ніякого дискомфорту фізичного немає, немає свербіння. Але чому вони є?

Ответы врачей 1

2876
Палыга Игорь Евгеньевич
Палыга Игорь Евгеньевич
репродуктолог, акушер-гинеколог
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Зробіть мазок на мікрофлору та для детального вивчення властивостей мікробів і визначення їх сприйняття до лікарських засобів проводиться в додаток до бакпосіву на мікрофлору - антибіотикограмму. Це окремий бланк, де вказано перелік препаратів, які допоможуть у лікуванні конкретно виявленого мікроорганізму.Після цього фахівець призначить лікування для видалення патогенного мікроорганізму.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад