Людмила | 2018-07-12 21:19:58

Хвороба Лайма

Доброго вечора, на нозі еритема після укусу кліща. Два тижні проходила курс антибіотиків. Чи повинна зникнути еритема, бо інфекціоніст каже, що якщо вона ще є, то імунітет не працює і хвороба прогресує. Чи можна мочити цю пляму. Чи можна прийти на консультацію до лікаря Сухова Юрія Олександровича?

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. Можливо, зателефонуйте, номер є на нашому сайті.