Аня | 2018-07-13 01:20:19

Приступи агресії

Доброї ночі! Мені 25років і Іноді у мене буває сильне роздратування і я навіть стаю агресивною (можу накривати на дитину через дрібницю) у мене зразу підвищується пульс і трясуться руки і я зла на весь світ! Це лікується? Можливо треба здати якісь аналізи?

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Анализы ничего не покажут. У Вас невроз. Конечно, лечится.