Анатолій | 2018-07-13 16:00:16

шум в Ушах

Добрий день, мені 36 років,10 днів назад закало ліве вухо вранці ,був стрибок тиску 160/90 випив таблетку Капторпрес,іноді скачки тиску бувають 2-3 раз на рік ,але до цього часу нічого не було(перестав взагалі чути) і зявився шум .Звернувся до Лора на наступний день призначив: Дексаметазон,Пірацетам,Трентал прокапав 10 днів ефету нуль.Діагноз Неврит слухового нерву,МРТ Картина поодиноких адіопатій(сказали нічого страшного).Скажіть будь ласка чи є шанс на повернення слуху?Дякую

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Здравствуйте. Маловероятно, что это неврит. Пробовать сначала нужно ушные пробки прочистить. Может не заметил ЛОР.