Наталья | 2018-07-16 12:18:28

задержка после постинора

Здравствуйте, когда должны пойти месячные после постинора? задержка 9-й день, нужно считать тогда когда пошли "постиноровские" месячные или обычные, которые каждый месяц?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Внаслідок прийому препарату через кілька днів у вас можуть з’явитися кров’янисті виділення. Подібний прояв, швидше за все, свідчить про те, що постінор спрацював, і зачаття вдалося уникнути. Місячні навпаки можуть прийти пізніше, ніж зазвичай, іноді виникає сильна крововтрата. Коли протягом трьох годин потрібно більше однієї прокладки, негайно звертайтеся до лікаря.