Марія | 2018-07-16 14:18:25

Завмирання

Доброго дня! В мене вже 2 рази завмирала вагітність. Аналіз на каріотип плоду (жіночий)  показав моносомію 45Х при другій вагітності. Є мутація по генах (тромбофілія): гетерозигота по F13A1, , Скрпін1 (PAI-1), а також гомозигота по FGB-фібриноген, ITGB3-бета-інтегрин. Усі решту аналізів в нормі. Підкажіть що робити, щоб виносити та народити повноцінних здорових дітей?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! У вашій ситуації має бути консультація генетика.