Ольга | 2018-07-16 14:57:43

Чи рак?

Жінка вік 55р. Почались болі в животі, слабкість, одноразове підняття температури до 37,5, пітливість. УЗД заключення: Гепатоз. Хр. холецестит. ДЖМ по гіпотонічному типу.Хр. панкреатит. Хр. гастродуоденіт. ЗАК:гб.150г/л, ер.4,6г/л, кп0,95, лей.2,5г/л, токсична зернистість нейирофілів, пал. яд6%, сег.34%, еоз.4%,баз2%, лімф.42%, мон 10%, плазмат. кл.2 БАК: заг. білок 59.3 всі решиу показникм норма. Чи можуть ці аналіли вказувати на рак крові? Чи потрібно шукати онкопатологію і здавати онкомаркери?? Чи потрібна консультація гематолога? Дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Вам необходима консультация гематолога, дообследование в специализированной лаборатории и, при необходимости, исследование клеточного состава костного мозга. А такие изменения в крови больше характерны для интоксикации, чем для опухоли. Валерий Вознюк.