Володимир | 2018-07-17 17:33:26

Постійна втома та сонливість

Добрий день, раніше був спритним та активним, витримував великі навантаження на роботі ще й в дома не обходилось без нагрузок, а зараз моя енергія кудись пропала, на роботі з великим зусиллям виконую завдання, а щоб в дома щось зробити взагалі не може бути мови відразу до ліжка і спати. Що зі мною не так, як повернути колишню енергію?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходимо обратится к доктору терапевту и пройти комплексное облследование организма для того что бы выяснить в чем причина.