Христина | 2018-07-20 18:47:46

Коричневі виділення

Доброго дня, мені 25 років, пів року з чоловіком стараємось завагітніти, в мене поставили полікістоз яїчників Я пила 2 місяці діане 35 , щоб унормувати цикл, після 1 пачки була дуже сильна кровотеча, після 2 пачки ніби нормально, на 3 цикл пила дуфастон з 16-25 день, не завагітніла, зараз п’ю 4 цикл дуфастон і от тепер в мене сьогодні 23 день циклу і вже 3 дні з’явились не зрозумілі виділення, 21 та 22 день ледь коричневі , а сьогодні 23 день темно коричневі, їх чуть чуть , але я хвилююсь , ще 2 дні пити дуф , тиждень до місячних

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Огляд в свого лікуючого лікаря.