Наталия | 2018-07-23 23:39:35

Відновлення зору

Доброго дня! Будь ласка, надайте консультацию. У 2003 році отримав травму лівого ока. 13.03.2003 р. проведено трансціліарну вітректомію, ендолазеркоагуляцію, трансвітреальне видалення внутрішньоочного стороннього тіла магнітом, розправлення сітківки. 30.04.2003 р. - відшарування сітківки лівого ока - трансціліарна вітректомія, пневмогідравлічне розправлення сітківки, ендолазеркоагуляція, газова тампонада. 26.05.2003 р - накладення додаткових швів на рогівку лівого ока. 2018 р. – дегенеративне помутніння рогівки. Наслідок проникаючого поранення рогівки. Афакія. Опероване відшарування сітківки. Субатрофія очного яблука. Тонографія OS – 26,6; OD – 16,9. Сонографія (19.07.2018 р.) – рогівка негомогенна товщиною 1,2 мм у центрі. На 10-15 год. У верхній половині корінь райдужки при піднятий і прилягає до задньої поверхні рогівки на протязі 1,3 – 0,65 мм. На 7-8 год. Корінь райдужки прилягає до задньої поверхні рогівки на протязі 0,9 мм. Передня камера глибока. Афакія. Циліарне тіло прилягає. На ділянках скловидного тіла визначаються одиничні точково-волокнисті структури низької ехогенності. На 7-8 год. на відстані 2,9 мм від д.з.н. пристінково відмічається точково-волокнистий субстрат середньої ехогенності висотою 0,9 мм і протяжністю 3,7 на 3,8 мм. Сітківка в інших напрямках прилягає. Відмічається конусоподібна екскавація д.з.н. глибиною 0,8 мм і шириною 0,85 мм. Будь ласка, напишіть чи можна відновити зір. Чи можлива косметична корекція у даному випадку, якщо можлива, то у якому об’ємі? Дякую.

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Наталія! З приводу можливого лікування рекомендуємо Вам звернутися в Центр мікрохірургії Ока (ЦМХО) або в клініку Інституту ім. В.П.Філатова. За результатами огляду Вам можуть рекомендувати пластику райдужної оболонки.
Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Око стільки раз опероване, що я б не чіпала його, щоб не дійшло до запалення і видалення через це. Зорові функціі думаю теж важко відновити. Операціією намагались відновити анатомічну будову ока. Може спробувати спеціальну контактну лінзу , якщо це можливо, яка б імітувала здорове око. Петренко Оксана Василівна в клініці «ЗІР 100%» можливо вам підкаже більше. Вона довгий час займалась травмами ока і реабілітацією.