Варя | 2018-07-24 23:04:34

Чи потрібна операція по видаленню щитоподібної залози

Мамі 57років, ставлять діагноз змішаний щоб 2 степені. Узд-права частка 1утворення - 17мм овальна, 2 утворення - 11мм, 3- 6мм, 4в перешийку 13мм з кальцината, 5в лівій 21мм. В лівій частці візуалізується гіпогенна ділянка діаметром 5мм. Ознаки вузлова зору, лікар пише змішаний щоб. І ще об'єм самої щитоподібної залози збільшився В порівняні з попереднім результатом. Результат останніх обстежень Т4 1. 14, тиреоглобулін, антитіла 2120, рецептори Ттг, антитіла - 0.35. Подскажіть що нам робити, всі наполягають на операції. На перед вдячна.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Абсолютних показань до операції немає. Рекомендую зробити аналізи на ТТГ, кальцитонін, паратгормон. Спробуйте альбу 1 тб 2 рази на день 3 міс., олідетрим 4000 МО 1 капс. 1 раз в день 3 міс. Контроль узд ч/з 6 міс.